לצפייה בסרטון על השיטה שלנו

הסיפור שלנו


שרוליק חנוך ודן ליברמן המייסדים והמנהלים המשותפים בחברת SDB הם שני חברי ילדות שהחלו את פעילותם העסקית ברכישת דירה בבאר שבע ועד ניהול אלפי דירות בפרויקטים שונים בארץ ובחו"ל.

SDB – התחלה

לאחר שהשתחררו מהצבא, בשנת 2007 רכשו יחד, את דירתם הראשונה להשקעה בבאר שבע שעלותה הייתה 30,000 דולר באמצעות הון עצמי של 3,000 דולר בלבד. ההצלחה הייתה גדולה ועברה מפה לאוזן, משקיעים רבים ביקשו למצוא להם נכס להשקעה בבאר שבע ולקבל מעטפת ניהול מלאה. כיום SDB מנהלת עבור משקיעים מאות דירות בבאר שבע.

SDB – המשך פעילות בארה”ב

לאחר תקופה מוצלחת, החלו לחפש את אזור ההשקעה הבא. שרוליק ודן טסו לחו”ל ולאחר בדיקות של אזורים נרחבים זיהו פוטנציאל באטלנטה שבמדינת ג’ורג’יה בארה”ב, זה היה בתקופה של לאחר משבר הסאב-פריים, שהבנקים האמריקאיים מכרו נכסים מעוקלים. תחילה דן ושרוליק רכשו נכס לעצמם, ובהמשך העתיקו את הנוסחה המוצלחת של באר שבע לאטלנטה.

לאחר מספר שנים של פעילות אינטסיבית באטלנטה, דן ושרוליק צברו ניסיון, וותק והיכרות מעמיקה של השוק שבארה”ב, הבחינו במגמה, שלאחר תקופה ארוכה לא נבנו פרויקטים חדשים עקב המשבר, החלו להיבנות פרויקטים חדשים. לאחר בדיקה וניתוח מעמיק לאזור השקעה מועדף. כשפרויקטים יזמיים בערים מרכזיות בארה”ב

SDB – היום

כיום SDB בעלת פורטפוליו של עשרות נכסים בשווי של מאות מיליוני דולרים בארה"ב, אנגליה וספרד המייצרים תשואות אפקטיביות עבור לקוחותיה.
על לקוחות החברה נמנים משקיעים ומשקי בית מרוצים שהכניסו אל תיק הנכסים שלהם גם השקעות נדל”ן שנבדקו ונותחו בקפידה.

הייחודיות של חברת SDB היא ביכולת לזהות מגמות בשוק הנדל”ן העולמי, לזהות הזדמנויות ולקבל על פיהן החלטות השקעה אשר מניבות רווחים משמעותיים. החברה בחרה להתמקד בהזדמנויות נדל"ן מעבר לים, הזדמנויות אטרקטיביות שהן OFF MAERKET בשיתוף פעולה עם יזמים מקומיים בעלי היסטוריית ביצועים מוכחת אשר מהווים שותפים אסטרטגיים לתהליך.

צור קשר

` contact form
!לפני שאתם יוצאים

בדקו את הפרויקט החדש שלנו:

Trenton NJ
  • פרויקט השבחה
  • רכישת 6 בנייני מגורים מסוג Multi Family המכילים סה"כ 188 יחידות דיור
  • שיפוץ, השבחה והעלאת דמי השכירות של היחידות
  • צפי לאקזיט לאחר כ- 36 חודשים בלבד
  • שותף מקומי המתמחה באיתור הזדמנויות באזור ניו ג'רזי, משקיע הון עצמי משמעותי בפרויקט
לפרטים
×
חייגו עכשיו 03-6207374