לצפייה בסרטון

להצטרף למאגר המשקיעים


אנא הזן שם מלא ודוא”ל שלך:


אני מאשר/ת קבלת עדכונים ומידע פרסומי ושיווקי לכתובת דואר אלקטרוני ו/או למספר הטלפון אותם הזנתי בפרטים הנ"ל

הסיפור שלנו


שרוליק חנוך ודן ליברמן המייסדים והמנהלים המשותפים בחברת SDB הם שני חברי ילדות שהחלו את פעילותם העסקית ברכישת דירה בבאר שבע ועד ניהול אלפי דירות בפרויקטים שונים בארץ ובחו"ל.

SDB – התחלה

לאחר שהשתחררו מהצבא, בשנת 2007 רכשו יחד, את דירתם הראשונה להשקעה בבאר שבע שעלותה הייתה 30,000 דולר באמצעות הון עצמי של 3,000 דולר בלבד. ההצלחה הייתה גדולה ועברה מפה לאוזן, משקיעים רבים ביקשו למצוא להם נכס להשקעה בבאר שבע ולקבל מעטפת ניהול מלאה. כיום SDB מנהלת עבור משקיעים מאות דירות בבאר שבע.

SDB – המשך פעילות בארה”ב

לאחר תקופה מוצלחת, החלו לחפש את אזור ההשקעה הבא. שרוליק ודן טסו לחו”ל ולאחר בדיקות של אזורים נרחבים זיהו פוטנציאל באטלנטה שבמדינת ג’ורג’יה בארה”ב, זה היה בתקופה של לאחר משבר הסאב-פריים, שהבנקים האמריקאיים מכרו נכסים מעוקלים. תחילה דן ושרוליק רכשו נכס לעצמם, ובהמשך העתיקו את הנוסחה המוצלחת של באר שבע לאטלנטה.

לאחר מספר שנים של פעילות אינטסיבית באטלנטה, דן ושרוליק צברו ניסיון, וותק והיכרות מעמיקה של השוק שבארה”ב, הבחינו במגמה, שלאחר תקופה ארוכה לא נבנו פרויקטים חדשים עקב המשבר, החלו להיבנות פרויקטים חדשים. לאחר בדיקה וניתוח מעמיק לאזור השקעה מועדף. כשפרויקטים יזמיים בערים מרכזיות בארה”ב

SDB – היום

כיום SDB יוזמת ובונה מאות יחידות דיור בעשרות פרויקטים יזמיים ברחבי ארה”ב באזורי ביקוש גבוהים ניו יורק ולוס אנג’לס. על לקוחות החברה נמנים, משקיעים ומשקי בית מרוצים שהכניסו אל תיק הנכסים שלהם גם השקעות נדל”ן שנבדקו ונותחו בקפידה.

הייחודיות של חברת SDB היא ביכולת לזהות מגמות בשוק הנדל”ן העולמי ולקבל על פיהן החלטות השקעה אשר מניבותרווחים משמעותיים. כך, כשהמגמה בשוק הנדל”ן האמריקאי עברה מירידות מחירים חדות, לעליות מחירים, החברה הייתה בזמן ובמקום כדי להתחיל לרכוש בתים באטלנטה, ג’ורג’יה למשקיעים בישראל, וכשפרויקטים יזמיים הפכו לאטרקטיביים מאוד עברה החברה לתחום היזמי והחלה לבצע פרויקטים לבנייה.

צור קשר

` contact form
×
חייגו עכשיו 03-6207374