לצפייה בסרטון על השיטה שלנו

החוש השישי: כיצד לזהות פוטנציאל להשקעה טובה

בעקבות המשבר הכלכלי בארה”ב בשנת 2007, משקיעים מכל העולם מגלים את הפוטנציאל הרב של שוק הנדל”ן האמריקאי, וניתן לראות עלייה ברכישת נכסים שונים להשקעה ברחבי המדינה כולה.

כמותם, גם ישראלים רבים החלו לגלות עניין רב והחלו לחפש אחר נכסים בעלי תשואה גבוהה. מי שמיהר לעשות זאת מצא עצמו עם רווחים גבוהים במיוחד ובתוך פרק זמן קצר. עד היום ישנם לא מעט מקומות בארה”ב בהם ניתן למצוא נכסים בעלי תשואה גבוהה “שנחטפים” במהירות ונחשבים כהשקעה משתלמת וכדאית מאד ברחבי העולם. אז במידה ואתם מעוניינים להשקיע בשוק האמריקאי המאמר הזה הוא נקודת הפתיחה עבורכם.

טיפים לפני שמשקיעים
כמו כל משקיע מתחיל, ישנם מספר נקודות חשובות אותם תצטרכו לזכור במידה ואתם רוצים לנצל את ההזדמנות וליהנות מעסקה כדאית וכמובן גם תשואה גבוהה. להרבה מאד משקיעים ישנה את הנטייה ללכת בעיניים עצומות אל עבר חברת ההשקעות ולקוות לטוב. אז לפני שאתם מוציאים את ההון הקטן שצברתם מהבנק, הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לכם לקחת בחשבון ואף לבחון לפני שעושים את הצעד: לגזור ולשמור.

מיקום
קשה אמנם להתעלם ממידת האטרקטיביות של נכסי הנדל”ן בארצות הברית עבור המשקיעים השונים, אולם יש לקחת בחשבון שנכסים אלה אינם נמצאים בכל מקום, ולא כל מקום בארצות הברית הוא בהכרח היעד המתאים לרכישה שכזו. באופן כללי, הנכסים המשתלמים ביותר נמצאים בערים הגדולות ובאזורים הנחשבים למבוקשים מאד. האם מדובר במקום מתפתח שמציע סביבת מגורים ראויה? האם הוא מתאים למשפחות עם ילדים או אולי לסטודנטים? האם יש בו מקורות תעסוקה רבים, העומדים לרשותם של התושבים וכן בתי מסחר שונים? כל אלה מושכים אל האזור המונים, המחפשים אחר דירות להשכרה.

בחינת העלייה במחירי הדירות
שוק הנדל”ן בארה”ב מראה שישנה עם השנים עלייה במחירי הדירות ובמיוחד באזורים מסוימים. דירות שנמכרו בעבר בסכום מסוים, נמכרות כיום בסכומים גבוהים בהרבה. מדובר בעלייה שצפויה להימשך גם בעתיד. אז לפני שבוחרים את הנכס, מומלץ להכיר את שוק הנדל”ן עצמו וכן את הערים הנחשבות לנכונות ביותר להשקעה. כמו למשל: אינדיאנה, אוקלהומה, טקסס, אטלנטה (ג’ורג’יה), צפון קרולינה, וושינגטון וגם איידהו. בערים אלו צפויה עלייה של 30 אחוזים בממוצע במחיר הדירה בתוך פחות משלוש שנים.

היכרות מקרוב עם הנכס
נכון, מדובר בארצות הברית שהטיסה אליה אינה זולה והמרחק אל היעד הוא רב, ובכל זאת, כדאי להגיע אל המקום במיוחד ולבחון את אזור הנכס בו אתם מעוניינים להשקיע, ללמוד עליו וגם לבחון את הנכס עצמו תוך התייחסות להיבטים שונים (מיהם התושבים שמתגוררים באזור, אלו מתקנים מוצעים בו, האם ישנם בתי ספר וגם גנים, אוניברסיטאות, חנויות ועוד). השוואה בין כמה נכסים שונים באותה העיר, למשל, תעזור לכם להכיר את התחום קצת יותר לעומק וכן גם את מאפייניהם של הנכסים שבאותו אזור.

סיוע של מומחים בתחום
הדרך החכמה והנכונה ביותר לפעול היא בעזרתם של מומחים. סביר שאתם, כמשקיעים עתידיים, אינכם מכירים לעומק את שוק הנדל”ן המקומי של ארה”ב ואת הנכסים שהוא מציע. מסיבה זו בדיוק מומלץ לפנות לחברות המתמחות בהשקעות נדל”ן ובעיקר בהשקעות בארה”ב. חברות אלו מכירות את שוק הנדל”ן ויודעות אלו נכסים אטרקטיביים יותר ואלו פחות. הן מכירות את האזורים החמים ביותר בעלי הפוטנציאל הרב, האזורים שבהם ניתן למצוא נכסים שיהיו בעלי תשואה גבוהה. ואף ישנן חברות המציעות ליווי מקצועי וצמוד לאורך כל הדרך והן יכולות לספק את כל המידע הרלוונטי הקשור לתחום, אפילו בלי לקנות כרטיס טיסה אחד.

` contact form
!לפני שאתם יוצאים

בדקו את הפרויקט החדש שלנו:

Treaty Centre, Hounslow, UK
  • עסקת Planning
  • מיקום אטרקטיבי, ממוקם דרומית מערבית למרכז לונדון
  • רכישת מרכז קניות קיים, תכנון למתחם הכולל קמעונאות, משרדים ודירות מגורים
  • פרויקט עשירי שלנו עם השותף המקומי!
  • צפי לאקזיט לאחר כ- 36 חודשים!
לפרטים
×
חייגו עכשיו 03-6207374