לצפייה בסרטון על השיטה שלנו

המהלך השיווקי של השנה? מודל ההשקעה שעשה כותרות זמין מהיום לכל משקיע ישראלי

השקעתם באגרות חוב “בטוחות”? ההיסטוריה הלא רחוקה אומרת אחרת, השקעתם במניות?
בטח שמעתם על יוון… תכנית חיסכון בבנק? כן, מותר לכם לצחוק. אז האם קיימת אלטרנטיבה? בכתבה שלפניכם

לאחרונה התפרסם במספר מדורי הכלכלה כי חברת SDB פיתחה מודל השקעה ייחודי הנותן לכל אדם עם הון עצמי החל מ 50 – 40 אלף דולר בלבד להפוך למשקיע וליהנות מתשואה פסיבית גבוהה כל חודש.
דן ליברמן ושרוליק חנוך, בעלי החברה, שקדו בשנתיים האחרונות וגיבשו סופית מודל השקעה ייחודי שמאפשר כעת גם למשקיעים ישראליים גישה לנכסים מהאטרקטיביים ביותר בשוק הנדל”ן האמריקאי ישירות מהבנקים האמריקאים.
ויותר מזה, כך הם טוענים, המודל נבנה במיוחד עבור המשקיע הישראלי אשר מחפש תוצאות מידיות ללא כאבי ראש וללא הצורך בהבנת התחום לאורכו ולרוחבו.

“הרעיון הבסיסי של המודל הוא פשוט – אתה, בתור משקיע, לא צריך לעשות כמעט כלום. זהו המוקד שמשך את האתרים הכלכליים לדבר עלינו אחרי כמעט עשור של פעילות אינטנסיבית מתחת לרדאר ויותר מאלף לקוחות מרוצים, בעיקרון המודל שלנו פשוט יותר מלהשקיע בפק”מ בבנק” אומר לנו חנוך.
“אנחנו מכירים היטב את המשקיע הישראלי. הדבר האחרון שהוא רוצה זה להסתובב כסהרורי בין מדינות ונכסים בארה”ב, להתנהל מול מתווכים מקומיים שאמינותם לעתים שנויה במחלוקת ואחר כך למצוא בעצמו שוכר מתאים לנכס. אנחנו מגיעים ישר למקור, הבנקים, ומצליחים להשיג עבור לקוחותינו את הנכסים הכי אטרקטיביים, במחירים הכי אטרקטיביים, וכל זאת מבלי שהלקוח יצטרך אפילו לקום מהכיסא. ויותר מכך- לאחר שבועיים מקבל הקונה את נסח הטאבו עם רישום הבית על שמו.” טוען חנוך.

ליברמן מוסיף: “הבנו שאם ברצוננו להוביל את שוק השקעות הנדל”ן בארה”ב, נצטרך איכשהו להיפרד מהנורמות ומהכללים שהתקבעו בענף, שבמקרים רבים אינם פועלים בהכרח לטובת הלקוח. וזה בדיוק מה שעשינו”
לאחר שבדקנו את מודל ההשקעה לא היה קשה לפספס שדרך הצגתו היינה “חדשנית” לתחום.
המודל, מחולק לשני מסלולים עיקריים לפי כמות ההחזר לאחר ההשקעה (ROI) מציג תבנית פשוטה אותה כל אחד יכול להבין.
עפ”י חנוך, פישוט המודל למסלולים נועד לחסוך מהמשקיע את התהליך המקובל ואף מתיש של בחירת הנכס, ביורוקרטיה בחו”ל, שיפוצים ומציאת שוכרים בעודו נהנה לכל אורך הדרך ממסלול הכנסה דואלי, כלומר תשואה שנתית גבוהה וקבועה משכירות וגם רווח מעליית ערך הנכס מאחר ונרכש ישירות מהבנקים האמריקאים, במחיר שהוא מתחת לערך השוק, בדומה לרכישת נכס מכונס נכסים בישראל.
בנוסף למודל, החברה הקימה שלוחה באטלנטה המנהלת עבור לקוחותיה את כל התהליך השוטף בשקיפות מלאה מול המשקיע.
ובנוסף, כך הם טוענים, המשקיע יכולים לממש (או לעשות “אקזיטון”) את ההשקעה כמעט בכל נקודת זמן וליהנות מהרווחים שצבר עד כה (כיון שמדובר באזורי ביקוש מהגבוהים בארה”ב). הצלחתה השקטה של החברה ופעילותיה השונות לא נעלמה גם מעיני הבנקים בישראל – מתוקף האמון כי הנכסים מושכרים לטווח ארוך וכי התשואה משכירות עולה על סכום החזר ההלוואה, נהנים לקוחות SDB מגב כלכלי איתן של הבנקים הגדולים בישראל שמוכנים לממן עד 50% מגובה ההשקעה.

לדברי ליברמן, “בתחילה לא ידעו הבנקים האמריקאים איך לאכול אותנו. שני צעירים עם ‘חוצפה’ ישראלית שהציעו להקים מיזם משותף עבור השוק הישראלי. אבל מהרגע שהבינו את הצימאון בקרב ציבור המשקיעים בארץ למשהו קצת אחר, הם כבר היו איתנו ב-100%.
היום, לאור יחסי העבודה הנהדרים שכבר נוצרו, אנחנו זוכים לקדימות ולעדיפות בבחירת הנכסים עבור הלקוחות בארץ ומשיגים להם נכסים מעולים ובמחיר שלפני זה היה אפשר רק לחלום עליו”.
ולסיכום? מסתבר שעם קצת יצירתיות ושיווק נכון, גם בתחום הנדל”ן המניב בארה”ב חוקי המשחק יכולים להשתנות לטובת הצרכן. היום, בהשקעה סולידית, כל אחד יכול להיות בעלים לנכס מניב בארה”ב וליהנות מהכנסה פסיבית גבוהה לכל החיים .

מקור: גלובס

` contact form
!לפני שאתם יוצאים

בדקו את הפרויקט החדש שלנו:

Treaty Centre, Hounslow, UK
  • עסקת Planning
  • מיקום אטרקטיבי, ממוקם דרומית מערבית למרכז לונדון
  • רכישת מרכז קניות קיים, תכנון למתחם הכולל קמעונאות, משרדים ודירות מגורים
  • פרויקט עשירי שלנו עם השותף המקומי!
  • צפי לאקזיט לאחר כ- 36 חודשים!
לפרטים
×
חייגו עכשיו 03-6207374