לצפייה בסרטון על השיטה שלנו

כשמדובר בנדל”ן בחו”ל- ביטחון היא מילת המפתח

הדבר הראשון שכל משקיע צריך לדעת הוא היכן להשקיע, או ליתר דיוק עם מי. על נדל”ן בחו”ל, ממה להיזהר, על מה לשים דגש ומה הכי כדאי לעשות לפני הכל במאמר שלפניכם.

משקיעים רבים ברחבי הגלובוס, ביניהם לא מעט ישראלים, החלו לגלות עניין רב מאד באפיק השקעה סולידי ובטוח שיניב תשואה גבוהה בכמה שפחות כאבי ראש ,ושוק הנדל”ן של ארה”ב הוא אחד האפיקים הפופולאריים המספקים את אותה התמורה להשקעה. אך כמובן, ככל שיש פוטנציאל לרווח יהיה גם מי שינצל זאת לרעה. ברחבי הרשת מסתובבות לא מעט “עסקאות בלאי” המציעות לכם תשואות גבוהות על הדף שבפועל הנכס עומד ריק כבר שנים עקב בעיות כאלו ואחרות. אז איך נמנעים מעצבים מיותרים? האמת שזה די פשוט – לכו לחברת השקעות שאתם יכולים לסמוך עליה, ומומלץ לבחור חברה שתלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו, ואם אפשר אז גם מעבר.

 

אחרי אלף משקיעים מרוצים ומודל השקעות שתפס לא מעט כותרת, החלטנו לתת גישה למאגר הנכסים למשקיעים פוטנציאלים באחת הערים הפופולריות להשקעה – אטלנטה, בירת ג’ורג’יה, בה נמצאים למעלה מעשרים מוסדות להשכלה גבוהה ומספר לא קטן של חברות עסקיות גדולות.

לדברי דן ליברמן, אחד ממקימי ובעלי החברה: “אנחנו יכולים להגיד בוודאות שמשהו כאן עובד. כי האמת הפשוטה היא שאנחנו מעדיפים להרוויח פחות ולאפשר למשקיע ליהנות בסופו של דבר ממסלול הכנסה דואלי. כלומר, מתשואה שנתית גבוהה משכירות וגם מרווח שטמון בעליית ערכו של הנכס. יחד עם צוות החברה שממוקם בארה”ב אנו רוכשים עבור הישראלים נכסים ישירות מהבנקים האמריקאים שהם מתחת לערך השוק, בדומה לרכישת נכס מכונס נכסים בישראל, מדובר פה ברווח של אלפי דולרים. והנתונים? טוב, הם מדברים בעד עצמם.”

אבל רגע לפני שמשקיעים, חשוב שתכירו את סביבת הנכס ואת נתוני הדמוגרפיה של האזור בו אתם מעוניינים וכמובן להכיר לעומק את חברת ההשקעות אותה בוחרים. אתם תמיד יכולים לטוס ולהכיר את סביבת הנכס, להתייעץ עם חברים ולהתעדכן באופן שוטף במדדי המשק. או שפשוט תוכלו לחסוך לעצמכם כסף וזמן יקר ופשוט לבקש מחברת ההשקעות  את דוחות הנכסים ולקרוא המלצות מצד לקוחותיהם.

רוצים לקבל מידע נוסף על המודל שלנו ועל הנכסים? הצטרפו למאגר המשקיעים שלנו וקבלו רשימה מפורטת ללא עלות, צרו קשר

` contact form
!לפני שאתם יוצאים

בדקו את הפרויקט החדש שלנו:

Treaty Centre, Hounslow, UK
  • עסקת Planning
  • מיקום אטרקטיבי, ממוקם דרומית מערבית למרכז לונדון
  • רכישת מרכז קניות קיים, תכנון למתחם הכולל קמעונאות, משרדים ודירות מגורים
  • פרויקט עשירי שלנו עם השותף המקומי!
  • צפי לאקזיט לאחר כ- 36 חודשים!
לפרטים
×
חייגו עכשיו 03-6207374