לצפייה בסרטון

להצטרף למאגר המשקיעים

אנא הזן שם מלא ודוא”ל שלך:

אני מאשר/ת קבלת עדכונים ומידע פרסומי ושיווקי לכתובת דואר אלקטרוני ו/או למספר הטלפון אותם הזנתי בפרטים הנ"ל

כשמדובר בנדל”ן בחו”ל- ביטחון היא מילת המפתח

הדבר הראשון שכל משקיע צריך לדעת הוא היכן להשקיע, או ליתר דיוק עם מי. על נדל”ן בחו”ל, ממה להיזהר, על מה לשים דגש ומה הכי כדאי לעשות לפני הכל במאמר שלפניכם.

משקיעים רבים ברחבי הגלובוס, ביניהם לא מעט ישראלים, החלו לגלות עניין רב מאד באפיק השקעה סולידי ובטוח שיניב תשואה גבוהה בכמה שפחות כאבי ראש ,ושוק הנדל”ן של ארה”ב הוא אחד האפיקים הפופולאריים המספקים את אותה התמורה להשקעה. אך כמובן, ככל שיש פוטנציאל לרווח יהיה גם מי שינצל זאת לרעה. ברחבי הרשת מסתובבות לא מעט “עסקאות בלאי” המציעות לכם תשואות גבוהות על הדף שבפועל הנכס עומד ריק כבר שנים עקב בעיות כאלו ואחרות. אז איך נמנעים מעצבים מיותרים? האמת שזה די פשוט – לכו לחברת השקעות שאתם יכולים לסמוך עליה, ומומלץ לבחור חברה שתלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו, ואם אפשר אז גם מעבר.

 

אחרי אלף משקיעים מרוצים ומודל השקעות שתפס לא מעט כותרת, החלטנו לתת גישה למאגר הנכסים למשקיעים פוטנציאלים באחת הערים הפופולריות להשקעה – אטלנטה, בירת ג’ורג’יה, בה נמצאים למעלה מעשרים מוסדות להשכלה גבוהה ומספר לא קטן של חברות עסקיות גדולות.

לדברי דן ליברמן, אחד ממקימי ובעלי החברה: “אנחנו יכולים להגיד בוודאות שמשהו כאן עובד. כי האמת הפשוטה היא שאנחנו מעדיפים להרוויח פחות ולאפשר למשקיע ליהנות בסופו של דבר ממסלול הכנסה דואלי. כלומר, מתשואה שנתית גבוהה משכירות וגם מרווח שטמון בעליית ערכו של הנכס. יחד עם צוות החברה שממוקם בארה”ב אנו רוכשים עבור הישראלים נכסים ישירות מהבנקים האמריקאים שהם מתחת לערך השוק, בדומה לרכישת נכס מכונס נכסים בישראל, מדובר פה ברווח של אלפי דולרים. והנתונים? טוב, הם מדברים בעד עצמם.”

אבל רגע לפני שמשקיעים, חשוב שתכירו את סביבת הנכס ואת נתוני הדמוגרפיה של האזור בו אתם מעוניינים וכמובן להכיר לעומק את חברת ההשקעות אותה בוחרים. אתם תמיד יכולים לטוס ולהכיר את סביבת הנכס, להתייעץ עם חברים ולהתעדכן באופן שוטף במדדי המשק. או שפשוט תוכלו לחסוך לעצמכם כסף וזמן יקר ופשוט לבקש מחברת ההשקעות  את דוחות הנכסים ולקרוא המלצות מצד לקוחותיהם.

רוצים לקבל מידע נוסף על המודל שלנו ועל הנכסים? הצטרפו למאגר המשקיעים שלנו וקבלו רשימה מפורטת ללא עלות, צרו קשר

קבלו הצעות להשקעה בזמן אמת

אני מאשר/ת קבלת עדכונים ומידע פרסומי לכתובת דואר האלקטרוני ו/או למספר הטלפון אותם הזנתי בפרטים הנ"ל. מובהר בזאת כי הינך רשאי/ת לחזור בך מהסכמתך לעיל בכל עת באמצעות לחיצה על קישור הסר בשולי ההודעה השיווקית או על ידי יצירת קשר בדוא"ל (office@sdb.co.il)
` contact form
לפני שאתם יוצאים!

אנחנו מגייסים לקרן השלישית לאיתור הזדמנויות נדל"ן

קרן מס' 3 להזדמנויות נדל"ן בארה"ב
  • רכישת נכסים מניבים או יזמיים אשר נמצאים במצוקה תזרימית או מיועדים לכינוס נכסים
  • איתור פרויקטים עם מחיר קנייה נמוך בלפחות כ-15% ממחיר השוק לפני "משבר הקורונה"
  • השותף המקומי ישקיע לפחות 10% מההון העצמי בעסקה
  • פרויקטים עם לוחות זמנים בטווח של 24-36 חודשים
לפרטים
×
חייגו עכשיו 03-6207374